E.G. (Danışan)

Yaklaşık 2 yıldır anksiyete bozukluğu teşhisi ile doktor doktor gezen bir hastaydım. İlaç kullanıyordum ve kullanmadan hayatıma devam edemiyordum. Tabi yaşadığıma hayat denirse. İşte tam böyle bir zamanda internette bu illetten nasıl kurtulabilirim diye araştırırken EMDR’yi keşfettim. Ufak bir araştırmadan sonra Konya EMDR yazdım arama motoruna ve Fatih Uğur hocam ile EMDR maceram başlamış oldu. İlk seans acabalarla gitmiştim ama çıktığımda iyileşirim ben olur EMDR yardım edecek bana diye düşünüyordum. Her seans sonrasında korktuğum ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtuluyordum. Beynimi yiyip bitiren korku virüsünden(ben virüs bulaştı beynime diyorum hep anksiyeteden sonra) artık kurtulduğumu hissediyordum. Artık anı yaşayabiliyordum. Korkmadan ne olacak bu mu gelecek şu mu gelecek başıma diye düşünmeden anı yaşayabiliyordum. EMDR sayesinde gülüşlerim geri geldi.

Gerçekten bedenimizde özellikle beynimiz Rabbimin mucizesi. Bu mucizeyi doğru olana kanalize eden ise EMDR. Yaklaşık 10-12 seans EMDR seanslarına gittim şuan güçlü ve beynime, düşüncelerime hakim bir bireyim. En önemlisi korkmuyorum. Geçmiş bana acı vermiyor artık. Yaşadım ve geçti hepsi. EMDR sihirli değnek gibi, sihirli değneği kullanan ise bu alanda uzmanlaşmış çok çalışan Fatih Uğur hocam. Fatih Bey gerçekten yaşam koçum gibi benim. İşinin ehli, çok titiz işinde, harika nokta atışları yapıyor. EMDR ile yatan EMDR ile kalkan biri. İyi ki tanıdım ve iyi ki EMDR var.Bu arada artık ilaç kullanmıyorum çünkü artık hasta değilim. Korkularıyla yüzleşmiş güçlü ve özgüveni tam bir bireyim.

Kesinlikle Fatih Bey ile tanışın derim ben. Yok kurtulamam bu illetten diye düşünmeyin ben gerçeğim ve iyileştim. Eminim herkes iyileşir çünkü EMDR sizdeki mucizeyi ortaya çıkaracak bir yöntem. Mucize biziz mucize bizde ama bunu ortaya çıkaracak yöntem EMDR… Fatih hocam rabbim size huzur, sağlık, uzun ömür versin ki siz birçok kişiyi bu tür hastalıklardan kurtarmaya vesile olun. İyi ki varsınız…

E.G. (Danışan)

Konya