DANIŞAN YORUMLARI

Optimum Psikoloji – Psikolojik Danışma ve Cinsel Terapi Merkezi ve uzmanlarımız hakkında, kendilerinden EMDR terapisi, cinsel terapi, yetişkin terapisi, çocuk ve ergen terapisi almış olan danışanları tarafından yazılmış olan kimlik bilgilerini içermeyen tavsiye öneri ve yorumları inceleyebilirsiniz. Siz de Optimum Psikoloji veya uzmanlarımız hakkında yorum ve tavsiye göndermek isterseniz ‘optimumpsikoloji@gmail.com‘ mail adresimize, tavsiye ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

H.D. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Benim sorunum eşimle cinsel birliktelik yaşayamamaktı. Cinsel birliktelik konusunda fazlaca korkuyordum. Evlendik ve ilk birlikteliğimizi korka korka 2 ay sonra yapabildik. Benim için bu birliktelik sadece şiddetli bir acı olarak kaldı. Bundan sonra tekrar birlikte olamadım. Çok korkuyordum. Aklımda sürekli “çok acıyacak” düşüncesi kaldı. Birçok araştırma yaptım ve bu konuda vajinismus terapisi ve tedavisi konusunda bana yardımcı olabilecek birini bulduk eşimin desteğiyle. Yani Fatih Bey’i. İyi ki Optimum Psikolojiyi ve Fatih Bey’i seçmişiz diyorum. Tedaviye başladık ve yaklaşık 1.5 ay gibi bir süre sonunda mutlu sona ulaştık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Vajinismus tedavisinde EMDR denen bir terapi ile aklımdaki bütün korkuları attım. Moral vermesi, desteklemesi hep iyi ve güzeldi telkin etmesiyle vajinismus denen bu sorundan kurtuldum. Süreçte herşey çok güzel ilerledi. Basit ev ödevleri ve alıştırmalar yaparak başarıya kolayca ulaştık. Gönül rahatlığı ile bu sıkıntıları yaşayan herkese Fatih Bey’i tavsiye ederim. Korkmayın siz de başarabilirsiniz!

E.G. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Yaklaşık 2 yıldır anksiyete bozukluğu teşhisi ile doktor doktor gezen bir hastaydım. İlaç kullanıyordum ve kullanmadan hayatıma devam edemiyordum. Tabi yaşadığıma hayat denirse. İşte tam böyle bir zamanda internette bu illetten nasıl kurtulabilirim diye araştırırken EMDR’yi keşfettim. Ufak bir araştırmadan sonra Konya EMDR yazdım arama motoruna ve Fatih Uğur hocam ile EMDR maceram başlamış oldu. İlk seans acabalarla gitmiştim ama çıktığımda iyileşirim ben olur EMDR yardım edecek bana diye düşünüyordum. Her seans sonrasında korktuğum ne varsa hepsinden yavaş yavaş kurtuluyordum. Beynimi yiyip bitiren korku virüsünden(ben virüs bulaştı beynime diyorum hep anksiyeteden sonra) artık kurtulduğumu hissediyordum. Artık anı yaşayabiliyordum. Korkmadan ne olacak bu mu gelecek şu mu gelecek başıma diye düşünmeden anı yaşayabiliyordum. EMDR sayesinde gülüşlerim geri geldi.

Gerçekten bedenimizde özellikle beynimiz Rabbimin mucizesi. Bu mucizeyi doğru olana kanalize eden ise EMDR. Yaklaşık 10-12 seans EMDR seanslarına gittim şuan güçlü ve beynime, düşüncelerime hakim bir bireyim. En önemlisi korkmuyorum. Geçmiş bana acı vermiyor artık. Yaşadım ve geçti hepsi. EMDR sihirli değnek gibi, sihirli değneği kullanan ise bu alanda uzmanlaşmış çok çalışan Fatih Uğur hocam. Fatih Bey gerçekten yaşam koçum gibi benim. İşinin ehli, çok titiz işinde, harika nokta atışları yapıyor. EMDR ile yatan EMDR ile kalkan biri. İyi ki tanıdım ve iyi ki EMDR var.Bu arada artık ilaç kullanmıyorum çünkü artık hasta değilim. Korkularıyla yüzleşmiş güçlü ve özgüveni tam bir bireyim.

Kesinlikle Fatih Bey ile tanışın derim ben. Yok kurtulamam bu illetten diye düşünmeyin ben gerçeğim ve iyileştim. Eminim herkes iyileşir çünkü EMDR sizdeki mucizeyi ortaya çıkaracak bir yöntem. Mucize biziz mucize bizde ama bunu ortaya çıkaracak yöntem EMDR… Fatih hocam rabbim size huzur, sağlık, uzun ömür versin ki siz birçok kişiyi bu tür hastalıklardan kurtarmaya vesile olun. İyi ki varsınız…

B.A. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Cinsellikte isteksiz ve sorunluyduk. Evleneli 2,5 yıl olmasına rağmen tam anlamıyla cinsel ilişkiye girememiştik, cinsel ilişki esnasında kasılma yaşıyordum ve her denememiz acı ve hüsranla sonuçlanıyordu. Bu yüzden alıngan olup gereksiz kavgalar ve tartışmalar yaşıyorduk. Mutlu gitmeyen evliliğimizde ve içinden çıkamadığımız bir durumdayken yardım almaya karar verdik. İnternetten araştırdığımızda sorunumuzun, cinsel ilişki korkusu vajinismus olduğunu ve kesin olarak tedavi edilebilen bir sorun olduğunu öğrendik. Konya Vajinismus Terapisi ve Tedavisi için  Konya Vajinismus Tedavisi Merkezlerini araştırarak bu konuda Cinsel Terapist Fatih UĞUR’ dan, Optimum Psikoloji’ den yardım almaya karar verdik. Çözümü konusunda bize garanti vermesi daha en baştan bizi çok rahatlattı. Terapi gayet iyi ve istekli ilerledi. Başarılı oldukça daha istekli ve memnun kaldık. Bence birbirini seven iki insanın önce bir sorun olduğunu kabul edip daha sonra birlikte karar verip çözüme gitmeleri gerekir. Gurur meselesi ve utanıp dillendirmemek çok büyük hata. İlk önce kendimiz için mutlu ve huzurlu bir evlilik istiyorsak daha sonra da dünyaya getirmek istediğimiz çocuklar için kesinlikle yardım almak gerekiyor. Bu süreçte bize yardımları ve bizi doğru bir yola koyduğu için ve 7 seans gibi kısa bir sürede çözüme kavuşturduğu için Fatih Bey’e çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Gelmek isteyen her çifte tavsiye ederiz.

Çağrı (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih bey ile bir başka doktor arkadaşımızın tavsiyesi sayesinde aile terapisi yardımı almak üzere tanıştım yaklaşık bir aydır kendisiyle görüşme halindeyiz yalnızca aile terapisi değil normal hayattaki sorunlarımız bazen başka başedemediğimiz konularda da tavsiyesini görüşlerini aldım ve almaya da devam ediyorum. İlk zamanlara göre şimdi eşimle problemlerimizi yavaş yavaş halletmeye başladık gibi sanki bize evliliği gerçek anlamda ne olduğunu öğretmeye başladığını hissediyoruz eşimle şu sıralar. Şunu içtenlikle söyleyebilirim ki alanında gerçekten uzman bir psikolog ve bir şekilde size kendinizi iyi hissettiriyor. İyi ki sizi tanımışız Fatih bey şu an belki de eşimle hala bir ilişkimiz varsa bunu büyük ölçüde size borçluyuz. Yolunuz her daim açık olsun,başarılarınız devamını canı gönülden dilerim.

Aslı G (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih UĞUR beyi internetten psikolojik danışman ve terapist ararken buldum. Kendisini önceden hiç tanımıyorum bilgim yoktu. Çok çaresiz ve umutsuzdum. Daha önce giden yardım alan kişilerin yorumlarını okuyarak karar verdim kendisinden yardım almaya. Seanslara gidip geldikçe kendisinin ne kadar doğru bi çözüm ne kadar doğru bi karar olduğunu bi kere daha anladım. Ben hayatımda asla benim başıma gelmez asla asla dediğim çok ağır bi travma çok ağır bi olay yaşadım. Hiç birşeye inancım kalmadığı asla tazelemek herşey bitti dediğim bi anda tanıdım kendisini. Kendisi emdr tedavisi uyguladı. Şuan ne durumda olduğumu anlatamam. Bu duruma gelebileceğimi asla düşünmüyordum. Allah bin kere razı olsun. Hakkını ödeyemem. Yanında kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz sonsuz güvenebileceğiniz mükemmel bi insan. Ben kendisini nasıl yorumlar sayesinde bulduysam inşallah benim yazdıklarımda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum rabbim herşeyi gönlüne göre versin inşallah.

Gül (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Hayatımın en kötü döneminde ağlamaklı bi sesle aramıştım Fatih beyi.Internetten bulmuştum kendisini.Yogun olum korkusu yaşıyordum.aradigim ilk gün randevu verdi.güler yuzu ve samimiyetiyle dogru bir tercih yaptığımı ilk gorusmede anladım. inanın ilk seansta sıkıntılarımin yarısı gitmişti. Seanslara devam ettikçe geçmişteki bir cok sıkıntının birikip dışa olum korkusu olarak vurduğunu anladım. Emdr Terapisi ile Teker teker çözdük sıkıntıları halada seanslar devam ediyor. Evden dışarı çıkmak bile istemezken şimdi sokaklarda psikolog fatih uğur bey var emdr diye bir terapi var diye bağırmak istiyorum ?kendimi fatih uğur bey ve sihirli degnegiyle (emdr)tanıştığım için çok şanslı hissediyorum?.sizde yardım almaya karar verdiyseniz fatih uğur bey işini çok iyi yapan biri ve Konya’ da. bırakın hayatınıza dokunsun.pişman olmayacaksınız…

Merve (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih Bey’i facebook sayesinde tanıdığım ve destek aldığım bir uzmandır.İşinde oldukça başarılı bulduğum psikologum Fatih Bey’in yanından her seans sonrası mutlulukla ayrıldım??????Benim de herkes gibi anlatacak çok şeyim,içinde boğulduğum problerim,dinmeyen gözyaşlarım vardı.Daha ilk seansımızda emin olunki %50 hepsi azaldı.Özellikle göZyaşlarım…Sonraki seanslarımızda Fatih Bey beni mucize EMDR terapi ile tanıştırdı.Nedir bu EMDR derssniz başta anlamlandıramadığım Fatih Bey sayesinde gücüne inandığım içimden çok sevdiğim yeni bir ben çıkartan mucize terapi yöntemi.Biraz daha açacak olursak ;kötü anılarımızı hafızamızdan silmek tabikii mümkün değil ama EMDR ile kötü anı ne varsa barışıyorsunuz.Şöyle bir durum var ki tedavi yöntemi ne kadar Mucize olsada etkili bir yöntem olsada işin sırrı terapistinizin başarısında.İşte tam bu noktada bu sayfayı okuyan herkes Kesinlikle Fatih Bey ile tanışmalı.Profosyonelliğiyle samimiyetiyle özellikle sabrıyla beni mesleğindeki başarısına hayran bıraktı.Bugün kendisiyle son seansımız olacak.İnanın tedavimin bittiğine üzülsemmi sevinsemmi bilemiyorum.Burdan kendisine sonsuz kere teşekkürlerimi iletiyorum.Meslek hayatında istediği başarıya ulaşmasını diliyorum.İyiki sizi tanıdım.Çünkü sizin sayenizde kendimi tanıdım.İyiki varsınız.

Ö. T. D. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Benim sorunum oğlumun tacize uğraması ve bizim hayatımızı alt üst eden bir olaydı. İnternetten bu olayla nasıl baş edebilirimle başladım ve Fatih bey ile tanıştım. Oğlum 7 seans EMDR terapisi aldı. Ben de aynı şekilde EMDR terapisi aldım. Sonuçlar oğlum ve benim için çok iyi. Hayata bakış açımız daha iyi ve olumlu oldu. Artık çocuklarım hakkında daha dikkatli ve tedbirli bir anne oldum. Bu konuda Fatih beye sonsuz teşekkür ederim.

N – Aksaray (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Sorunum 9 yıllık evliliğimde çocuk sahibi olamayışım ve buna bağlı zannettiğim bazı tatsız olaylar. Hem beni hem eşimi ve evliliğimizi olumsuz etkilemeye başlayınca psikolojik yardım almaya karar verdim. Terapi süreci 9 seans sürdü ve tedavi hep olumlu yönde cevap verdi. Bendeki değişimi gören eşim, ailem ve kendim olmak üzere tedaviden ve psikolog beyden çok memnun kaldık. Fatih beyi internetteki yorumları okuduktan sonra tercih ettim ve hiç pişman olmadım. Uyguladığı EMDR tedavisiyle beni ağır travmadan ve yaşadığım travmaya bağlı takıntılarım yüzünden bitirmek üzere olduğum evliliğimi kurtardı. Sabrından, başarısından ve tecrübesinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Geçmişteki kötü anılarımı unutamıyorum, takıntılarımdan kurtulamıyorum diyenlere sesleniyorum doğru tercih yapın EMDR terapisi alın.

M.B. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Sorunumuz tam olarak cinsel birleşmenin gerçekleşememesiydi. İlişki denemeleri sırasında gerginleşiyor, kaslarım kasılıyor ve acı duyuyordum. Hatta gün içerisinde kas ağrılarım oluyordu. İnternette araştırma yaptıktan sonra uzman birinden yardım almaya karar verdik. İlk etapta aklımıza bazı soru işaretleri vardı. Acaba psikoterapist yeterli olur mu jinekoloğa mı gitsek boşuna zaman ve para kaybı yaşar mıyız?

Neyse ki Fatih Beyle karşılaştık ve bu karmaşadan kurtulduk. Gerçekten sorun psikolojikmiş ve çözüm aslında basitmiş. Terapi süreci olumlu geçti ama yine de son aşamaya kadar acaba olacak mı, ya olmazsa düşüncesi vardı. Bu süreçte en büyük desteği veren eşime olan aşkım daha da arttı onun ve Fatih Bey’in sayesinde psikolojik olarak çok fazla yıpranmadan bu sorundan kurtuldum. Vajinismusta vakit kaybetmeden tedaviye başlama gerçekten çok önemliymiş. Fatih Bey’in tutumu, yaklaşımı çok güzel ve her şeyi ayrıntısıyla düşünen bir uzman. Kesinlikle tavsiye ederim.

M.Ü. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Kızımın korku ve tedirginlik problemleri vardı. Bu durum hem kızımı hem de tüm aile fertlerini olumsuz etkiliyordu. Terapi sürecine başlamadan önce internetten araştırma yaptık ve Fatih Bey ile ilgili yorumları okuduk. Hep olumluydu yorumlar ve böylece başlamış olduk. EMDR Terapisi sürecinde kızımın yanı sıra benimle de seanslar yapıldı. Yaklaşık 15 seans devam ettik. Terapiden gayet memnunuz.

Fatih Uğur Bey’i ve Konya Optimum Psikoloji’yi herkese tavsiye ederim. Fatih Bey ve ekibine teşekkürlerimi borç bilirim. Sağolsunlar, varolsunlar.

Elif (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Yaşam ışığımı yitirdiğime inandığım bir dönemde iç çarpışmalarıma maruz kalan düşüncelerimin ve travmatik anılarımın esareti altında yoğun depresif duygular yaşarken Fatih Bey’in ismine rastladım.Kendisine kaygı içinde sorduğum sorularla ne kadar ilgili olduğuna kanaat getirince hemen bir randevu aldım ve böylece “Değişim” efsaneme beraberce yürümeye başladık. Güncel bir yaşantının, geçmiş yaşantı ile zihnimizde ilintili olduğunu ve rahatsız eden bu an’ıları sağlıklı hale getirmek için EMDR önerisinde bulundu.EMDR terapi sayesinde deneyimlerimdeki farkındalığım arttı , bu farkındalık anılar bahçesinde çıktığım gezintide bir gözlem süreci ile gelişti.Gecmiş anılarda oluşan korku , panik , mutsuzluk ve işlevi olmayan bütün hissiyatları sihirli bir değnek deneyimi ile geride bırakıp adeta yeniden ve daha güçlü doğdum.Fatih Bey’in objektif, profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımı ile beraber katettiğimiz yolda güzelliklere kapı açtık.Minnetle teşekkkürü borç bilirim.

Gizem (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Merhaba ismim gizem oncelikle size soyle br kndimden bahsedeyim .belirli rahatsızlıklar ve yaşadığım olaylar sebebiyle asiri sinirlilik,uzuntulu ,dusunceli,karamsarlik ,takintili ruh hali icersinde br hayat sürdürmeye clsiordum tabi bunlar bnm hayatimi cok fzla olumsuz etkiliordu ve internette psikolog araştırması yaparken okudugum tavsiyeler sayesinde fatih hocaya ulaştım .yanına gidip sorunlarimi rahatsızlıkları mi anlattım ve hocam bana bizim bu sorunlar aklima geldigi zaman uzulmemem icn aklıma geldiginde bir aniymis gbi dusuneblme için EMDR Terapisi yapmamız gerektiğini dile getirdi ve biz bu terapiyi bnm yaşadığım olaylar sebebiyle 6-7defa uyguladık ve sonunda çok şükür herşey yoluna girdi eski halimden eser kalmadi diyebilirm artık yaşadığım olaylar aklıma gelince takma gizem geçti gitti zaten diye soyluorm. fatih hoca ilgisi, alakasi, başarısıyla sizlere onereblcgim tek psikolog diybilirim?herşey için kndisine çok tskkrederm..

Rukiye K. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih Bey’le tamamen tesadüfen tanıştım. Ve randevu aldım. Hayattan hic bir beklentim olmayarak Fatih Bey’in yanina gittim. İlk görüşmemizde beni hayata bağladı. 4 yıl boyunca içimde biriktirdigim depresyonu yenmemi sağladı. Doğru tespitleriyle bana umut verdi. Tüm içtenliğimle söylerim ki, Fatih Bey’e minnettarım. İyi ki onunla tanışmışım, iyi ki o benim psikoloğum. Bu haftaki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum. Sorunlarıyla boğulan herkese tavsiye ederim.

Bayram (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Sayın Fatih UĞUR beye kız arkadaşımın beni terk etmesi sonucu yaşadığım zor depresyon günlerinde başvurdum üç ay gibi bir süredir uyku düzenim bozulmuş iştahım tamamen kaçmıştı aylarca uyuyamamış birşeyler yiyemez hale gelmiştim sağlım açısından endişe duymaya başlamıştım Fatih bey sayesinde bu zor süreçten bir buçuk ay gibi kısa bir sürede kurtuldum ve kız arkadaşımı tekrar geri kazandım hepsi gerçekten başarılı bir psikolog ve çok iyi bir insan olan Fatih bey sayesinde oldu Konya’ da psikolojik yardım almak isteyen arkadaşlara ısrarla tavsiye ediyorum.

D.b. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih beyle tanıştığımda çok zor bir durumdaydım nefes aldığımı bile hissetmiyordum. Facebookta gezerken tesadüfen buldum ve hayatımdaki en güzel tesadüftü. emdr dan bahsetti bana araştırdım faydalı bişey olduğunu anlamıştım ama bu kadar etkili olabileceğini tahmin bile edemezdim. emdr sayesinde iç yolculuğunu tamamlayıp sorunları zihninizde çözebiliyorsunuz ve en önemlisi Fatih beye çok rahat bu yolculuğu emanet edebiliyorsunuz. Fatih bey işinde uzman ve ilk tanıştığınız anda bile yıllardır tanıyormuşunuz izlenimi veren samimi ve içten biri. zor durumda olanların gidebileceği tek adres bence. burdan tekrar herşeyy için teşekkür ederim 🙂

Dilek D. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Tevafuk fatih UĞUR piskolojik danisman sayfasında gördüm acık konusayım kisi kendi iradesiyle iyilesebilir düsüncesiyle pek de inacım yoktu..sadece soru sormaktı niyetim ve mesaj attım. Daha sonra o kadar samimi ve icten cevaplar verdiki randevu alıp ilk tedavimi baslatdık.. simdi cok daha farklı düsûnüyorum cünkü psikologum her halden anlayan ve tek basına sorunlarımı cözecegimi ögretti.. iyi ki gitmisim artık ben kendimi cok daha iyi hissediyorum ve cok cabuk sorunlarımın ûstesinden gelecegime inaniyorum…iyi ki tanımışım psikolog cok iyi cok anlayışlı cokda fedakar yolunuz acık olsun BAŞARILAR dilerim…

Hayriye (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Merhaba. Fatih bey ile yeni tanışmama rağmen senelerce tanıyormuşum gibi hissiyat verdiği için ve içtenliğinden ötürü şanslı olduğumu söyleyebilirim. Psikolojik çöküntü yaşadığım an bizzat tanışmadan evvel bile bana vakit ayıran sorunlarımı sabırla dinleyen insana sadece menfaati olmadan yaklaşıp ve mesleği,yaşı,cinsiyeti,maddi durumuna bakmaksızın muamele ettiğini aşikar belli ediyor. Öyle haldeydim ki kendimden umudumu kesip bana kimsenin hayrı olmaz dediğim an da öneri ve tavsiyeleri ile ruhen kendimi daha iyi hissediyorum ve pozitif düşünüyorum. Varlığıyla beni varettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

M.j. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Ben aylardır ilaç tedavisi aldım ancak bi sonuca ulaşamadım .hele ki panik atak gibi bi rahatsizliginiz varsa kesinlikle bi danışmana basvurun.ben fatih beyi internet aramaları sonucunda buldum gayet de memnun kaldım. Bu tip hastaliklarin kendi kendine geçmesini beklemeyin sadece ilaçlar değil sizinde biseyleri kendi içinizde halletmeniz tramvalarinizdan kurtulmanın gerekiyor.siz destek aldıktan sonra iyileşme süreciniz çok hızlı ilerliyor zaten ilaçlarla kısa sürede bittigini artık kurtulduğunu hissediyorsunuz benim tavsiyem kendinize acı çektirmeyin ve tek başına ilaçların halletmeniz beklemeyin .

Hatice T (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih hocamla bu siteden okuduklarım sayesinde tanıştık. Zor dönem geçirdiğim her an benim yanımdaydı. Düşünceleri, söyledikleri, okumamı istediği kitaplar hepsi mükemmeldi. Bana iyi geldi yani. O zor dönemlerde birilerin sizi beğenerek ya da inanarak arkanızda durması çok önemli bir şey ve Fatih hocam bunu hiç yılmadan her seansta yaptı. EMDR tedavisi uyguladık. Faydasını gördüm. Hayatımı etkileyen o görüntüyü Şuan nefretle hatırlamama rağmen beni artık kötü etkilemiyor.Fatih abi iyi ki var. Teşekkürler 🙂

Kübra (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Hayatımın en zor döneminde bana önemli destekleri sağlayan yanında insanın kendini iyi hissettigi bir doktor çok teşekkür ederim hersey icin kesinlikle tavsiye ederimn 🙂 obsesif bozukluk ve şiddetli depresyon şikayetleri ile gitmistim konuşarak bunları aştım ve verdiği tavsiyeler ile bi arkadaşımı da belki de hayata tutundurdum teşekkür ederim fatih bey hersey icin 🙂 bi çok kişisel sorunlarınızı içtenlikle dinleyen gayet profesyonel çalışan bi hekim kendisi . Geldiğimde yanına depresyonun dibindeydim ilk kez konuşunca sıradışı şeyler diyerek bunu asabilecegimi bna gösteren ilk hekimdi. Kötü bişeyi bna direkt olarak bırak demedi onu nasıl istememeyi ve kötü biseyi nasıl iyi yaparız bunu öğretti . Sevimli güler yüzlü tarafları ile de insana kendini yalnız hissettirmiyor 🙂   

Melike (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

hiç evde tek başıma kalamıyodum facemde gezerken fatih bey önüme çıktı kendisine whatsaptan mesaj attım hemen geri döndü sorunlarımı dinledi çözdü korkularımı yok etti enerjisi neşesi çok iyi biri gerçekten konuşmaları huzur veriyo insana fatih bey hem psikolojik anlamda hem beni çıkartı teşekkür ederim çok fatih beye her konuda bana bilgi verdi bende uyguladım fatih beyinin sayesinde dışarı çıkıyorum hastalarına karşı soğuk ve mesafeli değil

S.M.M.M A. T. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Sayın Fatih Uğur beyden 3 yaşındaki çocuğumuzun kardeş kıskançlığı sorunu ile ilgili yardım almıştık. Daha önce sorun yaşamadığımız birçok konuda oğlumla sorunlar yaşamaya başlamıştık. Kendisinin soruna yaklaşımı ve önerileri bizim için gerçekten faydalı oldu, yardım alacak ailelere tavsiye ederim. Görüşmeleri sonlandırdıktan sonrada takip edip bilgi alması bizim mutlu etti. Kendisi gerçekten alanında uzman bir danışman olup, kendisine iş hayatında başarılar diliyorum.

A.G.. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih bey ile çok umutsuz ve çaresiz olduğum bir anda karşılaştım. Kendisini internetteki yorumlar sayesinde buldum. EMDR tedavisi gördüm. Ve şuan çok çok iyiyim. Umarım benim yorumumda birilerinin iyi olmasına vesile olur. Bence Konya’daki en iyi terapist. Yardımları ve emekleri için Allah ondan razı olsun. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Ayşegül S. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Tanışmamız tesadüf eseri oldu internetten bakarken buldum . İlk görüşmede çok memnun kaldım . Sonra görüşmelerimiz devam etti ben memnun kaldığım için devam ettim sorunlar çözüldüğü içinde hoşuma gitti. hala da gidiyorum kendisine . Özellikle bir kaç seanstır EMDR tedavisi görüyorum . Boş bir insan değil Fatih Bey hem tecrübeli bir insan ,hem de ilgili ve alakalı bir psikolog tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim.

Elif  (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

İnternet üzerinden araştırırken Doktortakvimi.com üzerinden Fatih Beyi buldum. Sonra diyaloğa geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu . Kendisiyle olan sürecimizde çok memnundum.Güleryüzlü ,objektif ve cana yakın davrandı. Bunlar benim için çok önemliydi .

Ayten (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih hocamıza internet üzerinden ulaştım. Beni sürekli üzen geçmişte yaşadığım travma sebebiyle gittim. Emdr uygulaması yaptık ve neden bu kadar kafama takmışım diye kendime kızdığım bir duruma geldim.5,6 seans için de sorundan kurtuldum. Saygılı ve işini özveriyle yapmaya çalışan bir psikolog. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Feray  (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Kızım için pedagog olarak tercih ettim. İnternet üzerinden araştırmalarım sonucunda ulaştım ve çok memnun kaldım. Çok ilgilendi ve samimi davrandı. Vermiş olduğu egzersizleri yapıyorum ve faydasını görmeye başladım.

Serap Hanım (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

İnternet üzerinden ulaştım Fatih Hocama. Çocuğum için gitmiştim. Öz güven hakkında emdr terapisi uyguladı. Alt ıslatma sorunu ortadan kalktı. İlk başta ön yargılı olarak gitmiştik. Ama süreçten çok memnun kaldık. Sorumluluk bilinci yerleşti odasını bile toplamaya başladı çocuğum. memnuniyetimden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

Gizem (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Daha önce giden arkadaşım öneride bulunmuştu ve onun tavsiyesiyle gittim. Hem başarı açısından hem de ilgisi açısından çok memnun kaldım. Görüşmemizin başında nasıl bir gelişme yaşayacağımızı belirtmişti ve öyle de oldu. Çok güzel bir süreç yaşadım. Tavsiye ettiğim yakınlarım da oldu.

Nurgül (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Panik atak rahatsızlığımdan dolayı gitmiştim. Anksiyete bozukluğu da vardı aynı zamanda. İnternet aracılığı ile yorumlarını okudum ve gitmeye karar verdim. Bu süreci kolaylıkla atlatmamı sağladı. Destekçi oldu. Çok ilgilendi benimle,sorunlarımı dinledi ve yardımcı olmaya çalıştı. Bu sıkıntıları yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Şenol (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih Bey genç yaşında gerçekten işinin erbabı olmuş. Çocuğuma yardımcı oldu ilk gittiğimizde seansların uzun sürebileceğini sölemişti. Ancak gittikten sonra gerek kalmadığını seansların 1 seferde yeterli olacağını söyledi. Seansları uzatıp fazla para almak amaçlı düşünebilirdi. Ama öyle bir hekim değil gözlemlediğim kadarıyla öyle para peşinde değil ilk önce danışanına önem veriyor . İnternetten bulduk o şekilde gittik.

A.E (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

İnternet üzerinden Fatih Bey’i buldum. Kendisini araştırarak buldum .Memnun kaldım.Gittiğim süre içerisinde olumsuz bir şey görmedim. Fatih Bey iyi bir insan, Yaklaşımı güzeldi.Sabırlı bir insan, olması gerektiği gibiydi.

ayşegül c. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

İnternetde okuduğum yorumlarını çok beğendiğim için tercih ettim. Çok güler yüzlü ve ilgiliydi. Konuşmalarıyla çok rahatlattı beni. İç daralması ve Ölüm korkusu vardı ve gitmeye başladıktan sonra konuşmalarını düşünerek rahatlıyordum. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

şennur b. (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Telefonla psikoterapi uyguladı. İnternet üzerinden ulaştım kendisine. Bir psikoğa gitmek istiyordum ve internetten ulaştıgımda farklı şehirde olduğunu bilmiyordum. Ciddi anlamda kaygı bozuklugu vardı. Terapiden sonra kaygılarım azaldı. Tedaviden sonra gayet güzel sonuçlar aldım ve bir kaç arkadaşıma da tavsiyede bulundum.

Zeytininsat (Danışan) | Psikoterapist – EMDR Terapisti ve Cinsel Terapist Fatih UĞUR Hakkında

Fatih bey gerçekten mesleğiyle ilgili kendini iyi geliştirmiş ve bunu da büyük bir keyifle yapan bir psikolojik danışmandır. Psikolojik yardım almak isteyenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, bilgi ve becerileriyle güven veren çok iyi bir psikologtur, Kendisinin sorunlara yaklaşımı ve önerileri gerçekten çok faydalı olan, yardım alacak ailelere ve kişilere tavsiye ederim.

Kaynak
www.tavsiyeediyorum.com 
www.doktortakvimi.com

 

Optimum Psikoloji – Psikolojik Danışma ve Cinsel Terapi Merkezi
Konya Psikolog – Psikolojik Danışman – EMDR Terapisti Desteği

 
%d blogcu bunu beğendi: